کولر گازی ال جی نمایندگی - 🆕 Cooler Air.IR (کولرگازي اجنرال | کولرگازی ال جی | کولر گازی الجی در تهران . کرج)

کولر گازی ال جی نمایندگی - 🆕 Cooler Air.IR (کولرگازي اجنرال | کولرگازی ال جی | کولر گازی الجی در تهران . کرج) | 2020/11/30

کولر گازی ال جی نمایندگی - 🆕 Cooler Air.IR (کولرگازي اجنرال | کولرگازی ال جی | کولر گازی الجی در تهران . کرج)

کولر گازی ال جی نمایندگی - 🆕 Cooler Air.IR (کولرگازي اجنرال | کولرگازی ال جی | کولر گازی الجی در تهران . کرج) بروز رساني شده 2020/11/30 .

xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW و کم مصرف با گرید A+++

xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) با گرید A+++ یکی از بهترین xکولر گازی های موجود در بانه می باشد.xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG)،فین طلایی،برد دی سی اینورتر NEW و... با قیمتی عالی می باشد، در هنگام خرید xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) به این نکات توجه فرمایید همچنین قیمت xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) به روز می باشد و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان فروشگاه xکولر بانه ایرانیان تماس بگیرید .

xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW و کم مصرف با گرید A+++ و برد اینورتر NEW

 xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW و کم مصرف با گرید A+++

یکی از پرفروش ترین و متنوع ترین محصولات ال جی COOLERAIR.ir (LG) سیستم های تهویه مطبوع است که با بیش از 12 میلیون دستگاه تولید سالانه و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار برترین سازنده جهانی این محصول در دنیا می باشد. xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف با فناوری و تکنولوژی اسکن کردن هوشمند مکان ، وجود یا عدم وجود استفادەکنندەگان در مکان را شناسایی میکند و بر پایە وجودی ان هوای خنک را منتشر میکند و میزان خنکی را تنظیم میدهداصول استراتژیک ال جی COOLERAIR.ir (LG) در زمینه تولید xکولرهای گازی با تکیه بر عوامل تعیین کننده ای همچون: تکنولوژی برتر، کیفیت تضمین شده،بهینه سازی درجهت کاهش هزینه ها، جهانی بودن و بازاریابی مؤثر و فروش بیشتر می باشند. xکولر گازی کم مصرف ال جی COOLERAIR.ir (LG) یکی از xکولر گازی هایی است که دارای یک سری قابلیت ها می باشد یکی از این امکانات دارای قابلیت دمای سرد و گرم است. با استفاده از این ویژگی گرم و سرد با کیفیت بالا می توانید برای تمام فواصل از این دو قابلیت ویژه استفاده کنید.این xکولر گازی دیواری اینورتر NEW ال جی COOLERAIR.ir (LG) ارزشمند یا بهتر بگوییم xکولر گازی ها در یک واحد به نام ظرفیت مشترک هستند.به این معنا که برای هر متراژی ظرفیت مناسب همان متراژ باید انتخاب شود.در انتخاب ظرفیت xکولر گازی اسپلیت ها موادی دخیل هستند که در هنگام خرید xکولر گازی اینورتر NEW ال جی COOLERAIR.ir (LG) باید در نظر گرفت.متراژ محل مورد نظر ، ارتفاع سقف و تعداد پنجره ها از جمله این موارد است.

 

xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار است که می‌تواند در دو حالت سرمایش و گرمایش استفاده شود. xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف با کمپرسور اینورتر NEW و گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A +++ تا موتور دستگاه بتواند با سرعت متغیر کار کرده و مصرف انرژی برق را تا میزان 73% کاهش دهد، با قدرت پرتاب باد 20 متری در ظرفیت می باشد. در xکولر گازی حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت و با پرتاب باد 20 متر خنک می کند. xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW با استفاده از فیلترهای سه گانه، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را کاملا تصویه می کند این xکولر گازی که از چندین لایه فیلترمی باشد که نوع فیلترهای استفاده شده با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا را از بین می برد و طی مدت 60 دقیقه بطور کامل محیط را بوزدایی نموده و به نوعی هوا را تصفیه می کند و در ضمن اجسام موجود در فضا را نیز استریل می کند تا سلامت شما و عزیزانتان کاملا حفظ گردد. xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) با استفاده از تکنولوژی جدید فن (skew fan) و حداقل لرزش کمپرسور به کمترین سطح صدای دستگاه دست یافته است این قابلیت یکی از دیگر ویژگیهای xکولر گازی بیگ اینورتر NEW مدل 2018 می باشد این xکولر گازی با داشتن رده مصرف انرژی A +++ بسیار کم مصرف بوده و در کشور ما به دلیل بالا بودن نرخ انرژی جزو محبوب‌ترین xکولرهای گازی به شمار می‌رود. xکولرگازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 110 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 80 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 60 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود).xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) بیگ اینورتر NEW دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی سایر قطعات همراه با ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان همراه با ۵ متر لوله رایگان می باشد. حال اگه قصد خرید xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) بانه را دارید می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی xکولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) خود را خریداری کنید.

 

فروشگاه اینترنتی xکولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) خود را خریداری کنید.

 

سیستم اینورتر NEW xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG)

 

در xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) کم با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد، کمپرسور روتاری دوباره شروع به کار می‌کند. در این xکولرها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است یا خاموش ،که خوشبختانه این مشکل در xکولر گازی 2018 ال جی COOLERAIR.ir (LG) به خاطر برد اینورتر NEW یا همان دی سی اینورتر NEW رفع شده استکه این برد اجازه خاموش شدن به کمپرسور را نمی دهد و باعث می شود که کمپرسور در همان حالت بدون هیچ مصرف برقی کار کند و نیاز به خاموش شدن xکولر گازی نداشته باشد،این عمل باعث می شود که xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف برق کمتری نسبت به xکولر گازی های دیگر موجود باشد. در جدید ترین مدل xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) 2018 برد اینورتر NEW برق مصرفی را تا 73% کاهش داده که به این نوع xکولر گازی های دی سی اینورتر NEW با مصرف A+++ می گویند.بهتر است شما در هنگام خرید xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن xکولرهای اینورتر NEW شده‌است.

 

خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن xکولرهای اینورتر NEW شده‌است.

 

 

خنک کنندگی سریع xکولر گازی اینورتر NEW بانه

 

یکی از خصوصیات این xکولر میتوان به قدرت سردکنندگی سریع ان اشاره کرد پس دیگر نیازی نیست بری خنک کنندگی سریع دمای اتاق مدت ها منتظر ماند. به لطف تکنولوژی فست کول در کمترین زمان ممکن دمای اتاق را به حد دلخواه خود برسانید. این عمل باعث خنک کنندگی سریع و پرتاب باد بیشتری می شود که با استفاده از کمپرسور xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف انجام می گیرد به طوری که کمپرسور در لحظات اول با آخرین توان خود کار کرده تا دمای اتاق به حد معین برسد و بعد از این فرایند xکولر گازی در حالت راحت قرار گرفته و دمای اتاق را به حالت دلخواه شما می رساند ،همچنین این ویژگی هوای خنک تولید شده را به صورت مساوی در داخل اتاق پراکنده می نماید و بهینه فقط در عرض 3 دقیقه همه جا را خنک می کند.لازم به ذکر است که نوع کمپرسور و موتور xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) تاثیر بسزایی در این فرایند دارد که ما برای آسان کاری برای خرید xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) مقالاتی را در قسمت وبلاگ در مورد کمپرسور و گاز مبرد xکولر گازی تهیه نموده ایم.

 

خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) مقالاتی را در قسمت وبلاگ در مورد کمپرسور و گاز مبرد xکولر گازی تهیه نموده ایم.

 

ویژگی اسمارت xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG)

 

ویژگی اسمارت اسکن برداری در xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW وی با استفادە از اشعەماورائ بنفش و با ثبت گرمای بدن انسان های حاضر در مکان که امکان تشخیص موقعیت مکانی فرد در محل را دارد هر ۲۰دقیقە یکبار نفرات موجود در محیط را میسنجد و در حالتی کە کسی در مکان موجود نباشد. xکولر گازی ال‌جی کم مصرف به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین باز می‌گردد و بدین صورت از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری به عمل می‌آورد.xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW با کم کردن خنکای باد در هر ۲۰دقیقە یک درجە دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب باد را به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید که با این کار ا این تکنولوژی در مصرف انرژی تا 13 درصد صرفه جویی میشود، که با این کار xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) در رده کم مصرف ترین xکولر گازی های موجود در بازار شده است زیرا به دلیل کمپرسور اینورتر NEW ال جی COOLERAIR.ir (LG) که تا 60% در مصرفه برق صرفه جویی می کند که کلا این xکولر گازی 73% در مصرف برق صرفه جویی می کند.

 

 زیرا به دلیل کمپرسور اینورتر NEW ال جی COLERSARA.IR (LG) که تا 60% در مصرفه برق صرفه جویی می کند که کلا این xکولر گازی 73% در مصرف برق صرفه جویی می کند.

 

فیلتر ضد باکتری و تمیز کننده هوا xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG)

 

شمامی توانید با استفاده از این xکولر گازی اینورتر NEW اجنرال که دارای قابلیت فلتیر ضد بلاکتری می باشد. که این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید با با خیال آسوده از این قابلیت استفاده کنید.فیلتر پلاس مستر آیونایزر در xکولرهای 12000 ال‌جی با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه باعث از بین رفتن ذرات ریز معلق در هوا، میکروی و باکتری‌ها و ذرات آلرژی‌زا می‌شود. به علاوه، پرده‌ها و مبلمان منزل را هم یونیزه می‌کند تا در محیطی کاملا سالم و امن تنفس کنید. فیلتر 3M هم به عنوان یک لایه‌ی مکمل در از بین بردن باکتری‌های موجود در فضا عمل می‌کند. همچنین xکولر گازی سرد و گرم ال جی COOLERAIR.ir (LG) دارای قابلیت تمیز کننده خودکار پلاسمستر میباشد.این سیستم باکتری ها و بوهای نامطبوع را از حذف خواهد کرد.همچنین برای حفظ کارایی و بهره وری فیلتر xکولرگازی باید هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما میتوانید برای بالابردن راندمان xکولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر xکولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید xکولر گازی اجنرال به فکر سرویس کردن xکولر گازی باشید.

 

 xکولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر xکولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید xکولر گازی اجنرال به فکر سرویس کردن xکولر گازی باشید.

 

پرتاب باد تا 20 متر xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG)

 

معمولا فروشندگان xکولر گازی بانه از عددی بر حسب متر استفاده می‌کنند و درست‌اش هم همین است. مثلا گفته می‌شود پرتاب باد این xکولر 10 متر است و آن یکی تا 20 متر پرتاب باد دارد. مسلم است که پرتاب باد بیشتر به معنی بهتر بودن xکولر است. سعی کنید xکولری با حداقل پرتاب باد 10 متر تهیه کنید. برخی از مدل‌های جدید فناوری‌هایی را به کار گرفته‌اند که باد را تنها در جهتی که کاربر نشسته‌است هدایت می‌کند و زمانی که کسی درون اتاق نباشد، قدرت را به حداقل می‌رسانند تا برق کمتری مصرف شود.xکولر گازی اسپیلت ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه، قدرت پرتاب باد تا 20 متر را دارا می باشد.این میزان پرتاب باد فضای بسیار خوب و خنکی را برای کاربر ایجاد میکند.قابل توجه شما مشتریان عزیز کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی و حتی گاز مبرد xکولر گازی بر کم شدن قدرت پرتاب باد xکولر گازی تاثیر دارد پس در بازده ی زمانی مشخص xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) خود را سرویس کنید.همینطور قدرت هوای خروجی این اسپلیت ال جی COOLERAIR.ir (LG) میزان خنک کنندگی فوق العاده بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.داشتن قدرت پرتاب باد بالا و قابلیت هوش مصنوعی و همینطور داشتن ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید xکولر گازی بانه موثر باشد.

 

 

 ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید xکولر گازی بانه موثر باشد.

 

جریان هوای 4 طرفه xکولر گازی اینورتر NEW

 

شبکه های داخل یونیت داخلی xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف باعث می شود که هوای بیرون آمده از پنل به چهار طرف توضیع شده به طوری که به صورت یکسان در فضای مورد نظر را خنک می کند و نیاز نیست برای خنک شدن حتما روبروی xکولر گازی بایستید.وجود کمپرسور با تکنولوژی جدید و همچنین داشتن استاندارد TUF در xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW نظیر منجر به صرفه جویی بسیار عالی در مصرف انرژی و همچنین خنک کنندگی سریع و پرتاب پر قدرت باد در مصافت بیشتر شده است. از BTU در محاسبات هوادهی گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. BTU/H که حرف H آخر مخفف کلمه Hour به معنی ساعت هست در بیان توان سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این xکولر گازی است یعنی BTU توان سرمایشی دارد.

 

سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این xکولر گازی است یعنی BTU توان سرمایشی دارد.

 

فین های طلایی xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) بانه

 

یکی از عواملی که باعث کاهش کارکرد و طول عمر xکولرها میشود زنگ ضدگی و همچنین فرسایش قسمت های مختلف xکولر گازی اینورتر NEW ال جی COOLERAIR.ir (LG) می شود.کمپرسور xکولرهای کم مصرف ال جی COOLERAIR.ir (LG) طوری ساخته شده‌ که می‌تواند در مناطق استوایی و حاره‌ای که گرمای هوا بسیار شدید است کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵ درجه سلسیوس است عملکرد درستی داشته‌باشد. xکولر گازی و اسپلیت اینورتر NEW ال جی COOLERAIR.ir (LG) در قسمت یونیت خارجی دستگاه (کندانسور) با بکارکیری پره (فین) هایی که با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ پوشانیده شده اند، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند و شما می توانید به مدت چندیتن سال از این قابلیت استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت زمان طولانی برای کندانسورخواهد شد.

 

 

شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند و شما می توانید به مدت چندیتن سال از این قابلیت استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی

 

گاز خنک کننده R410a xکولر گازی بانه

 

در جدیدترین مدل xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) از گاز R410a استفاده شده است که برای کارایی بیشتر و کارآمد تری طراحی شده اند،از آنجایی که می توان حرارت بیشتری را جذب و رها کند ممپرسور xکولر گازی شما می تواند هوای خنک تری را به فضای داخل اتاق برساند همچنین بروز فرسودگی xکولر گازی به دلیل گرمایشی بیش از حد کاهش می یابد.

بنابراین کمپرسور های قدیمی که در آن گاز R22 به کار رفته است همچنین با فشار بالاتری کار کرده و مقاومت چندانی در مقابل گرمای بیش از حد کمپرسور ندارد، در حالی که برعکس در مدل های جدید xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است که شما مشتریان جهت خرید xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) باید در این مورد خیلی مثمم باشید.

 

xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است که شما مشتریان جهت خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) باید در این مورد خیلی مثمم باشید.

 

حوالت خواب xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) بانه

 

 

در هنگام روشن بودن صدای بسیار کمی از این xکولرها شنیده می‌شود که آن‌ها را برای خواب شبانه ایده‌آل می‌کند.xکولرهای گازی معمولا هوا و هوای سرد و خشک را به اتاق شما می کشد. این هوای سرد می تواند اجزای بدن شما، از جمله پوست، گلو، دهان و بسیاری از نقاط دیگر بدن شما را خشک کند. بسیاری از مشکلات سلامتی وجود دارد که می تواند ناشی از این وضعیت باشد. بعد از خواب در دمای اتاق بسیار سرد، ممکن است گلو درد داشته باشید، حالت خواب عمیق که در xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW به کار رفته با راهکاری هوشمندانه، مکان دلچسبی را برای خواب شبانه‌تان فراهم می‌کند. ا(در مدل های سرد و گرم) با فشردن دکمه sleep بر روی کنترل از راه دور در حالی که دستگاه روی حالت سرد و یا اتوماتیک قرار دارد، دستگاه به طور خودکار دما را (در حالت سرما) در دو ساعت اول در هر ساعت 1 درجه افزایش و (در حالت گرما) 1 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و پس از آن دما به مدت 5 ساعت ثابت باقی می ماند و بعد خاموش می شود. این حالت باعث صرفه جویی در هزینه و احساس خوشایند تری در هنگام شب خواهد شد.مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خابیده اید xکولر به طور خودکار روشن شود.

 

خوشایند تری در هنگام شب خواهد شد.مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خابیده اید xکولر به طور خودکار روشن شود.

 

حالت کم صدا xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW

 

xکولری بخرید که صدای کمتری تولید کند. کم‌صداتر بودن باعث می‌شود هنگام مهمانی یا مهم‌تر از آن در حین خواب، محیط آرامی داشته باشید و از از آن آرامش بگیرید. چطور می‌توان فهمید چه xکولری کم‌صداتر است؟این مشخصه تحت عنوان صدای xکولر در واحد دسی بل (db) در کاتالوگ محصول آورده شده است. هر چه که این عدد کمتر باشد میزان صدای کمتری را خواهد داشت. xکولر های گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو xکولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. xکولر گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

 

 

 xکولر های گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو xکولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

 

xکولر گازی بر حسب مساحت

 

یک اتاق 12 تا 15 مترمربع - 9000 هزار بی تی یو
چند اتاقه تا 22 متر مربع -12000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 25تا 35 مترمربع - 18000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 34 تا 75 مترمربع - 24000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 75 تا 100 متر مربع - هزار بی تی یو
فضای بزرگ 100 تا 130 متر مربع - 36000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 130 تا 150 متر مربع - 48000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 150 تا 170 متر مربع -60000 هزار بی تی یو

تلفن های تماس جهت خرید xکولر گازی الجی و اجنرال

09185183650

 

تلفن های تماس جهت خرید xکولر گازی الجی و اجنرال

توضیحات ساخت

کشور سازنده : کره
شرکت سازنده : LG
کشور منتاژ کننده : کره
سال ساخت : 2018
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه اینترنتی xکولر بانه ایرانیان

لوازم جانبی

ریموت کنترل :
دفترچه راهنما :
اقلام همراه xکولر گازی : کابل های اتصال،کنترل از راه دور،باطری مخصوص کنترل،دفترچه تلفن،5متر لوله رفت و برگشت

مشخصات کلی

تکنولوژی اینورتر NEW :
رتبه انرژی : A+++
گاز خنک کننده : R410a
میزان سر و صدا : کم
نوع : اسپلیت
نوع آب و هوای سازگار : معتدل

ظرفیت ها

ظرفیت سرمایش (Btu/hr) :
ظرفیت گرمایش (Btu/hr) : :

سایر مشخصات

سرعت فن : 2سرعته
قابلیت اینورتر NEW :
نصب قابل تغییر :
پنل قابل شست و شو :
فیلتر یون بوزدایی بادوام :
نمایشگر دما :
جریان هوا چند طرفه :
شروع به کار مجدد خودکار :
تنظیم خودکار جریان هوا :
قابلیت تنظیم سرعت :
طول سیم : 5 متر

ابعاد و وزن

ابعاد پنل داخلی (میلیمتر)(H/W/D) : 320x998x238
ابعاد پنل خارجی (میلیمتر)(H/W/D) : 650x830x320
وزن پنل داخلی : 28 کیلو گرم
وزن پنل خارجی : 82 کیلوگرم

سایر مشخصات محصول

مشخصات فیلترها : ضد باکتری ،قابل شستشو
حداکثر ظرفیت سرمایشی (Btu/h) :
حداکثر ظرفیت گرمایشی (Btu/h) :
اسکن هوشمند :
حالت خواب عمیق :
سیستم Auto restart :
سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی (energy saving) :
نمایشگر جلوی پنل داخلی :
فیلتر ضد باکتری :
ولتاژ ورودی برق : 40W
تایمر خاموش : بله 24-Hour Timer
فیلتر هوا :
تایمر برنامه :
نوع موتور xکولر گازی : روتاری
موقعیت نصب دستگاه : دیواری

محصولات مرتبط

 COOLERAIR.ir :
xکولر گازي ال جي بانه . xکولر گازي ال جي اينورتر . xکولر گازي ال جي اينورتر 18000 . xکولر گازي ال جي اينورتر v . xکولر گازي ال جي اصلي . xکولر گازي ال جي آرت کول . xکولر گازي ال جي اينورتر قيمت . xکولر گازي ال جي بهتر است يا سامسونگ . xکولر گازي ال جي بهتر است يا اجنرال . xکولر گازي ال جي با قيمت . xکولر گازي ال جي بدون اينورتر . xکولر گازي ال جي بانه 24000 . xکولر گازي ال جي بدون گارانتي . xکولر گازي ال جي با ضمانت گلديران . xکولر گازي ال جي بيگ اينورتر . کار با xکولر گازي ال جي . نحوه کار با xکولر گازي ال جي . قيمت به روز xکولر گازي ال جي . xکولر گازي ال جي پرتابل . xکولر گازي ال جي پلاسما گلد پلاس . xکولر گازي ال جي پنل مشکي . xکولر گازي ال جي پنجره اي 19000 . xکولر گازي ال جي پرتابل مدل 16000 . xکولر گازي ال جي پلاس . xکولر گازي ال جي نکست پلاس 24000 . xکولر گازي ال جي تايلندي . xکولر گازي ال جي تروپيکال . xکولر گازي ال جي تايتان 12000 . xکولر گازي ال جي تايتان 18000 . xکولر گازي ال جي جديد . قيمت xکولر گازي ال جي جديد . جشنواره xکولر گازي ال جي 97 . جشنواره xکولر گازي ال جي 98 . جشنواره xکولر گازي ال جي 99 . جشنواره xکولر گازي ال جي . مقايسه xکولر گازي ال جي با جنرال . xکولر گازي ال جي بهتر است يا جنرال . xکولر گازي ال جي چيني . xکولر گازي ال جي چند پنل . xکولر گازي ال جي چطوره . قيمت xکولر گازي ال جي چند پنل . قيمت xکولر گازي ال جي چابهار . قيمت xکولر گازي ال جي چنده . سيستم گرمايش xکولر گازي ال جي چگونه کار ميکند . چگونه xکولر گازي ال جي را به بخاري تبديل کنيم . نمايندگي xکولر گازي ال جي در چالوس . قيمت xکولر گازي چند پنله ال جي . xکولر گازي ال جي امين حضور . نمايندگي xکولر گازي ال جي امين حضور . حراج xکولر گازي ال جي . xکولر گازي قابل حمل ال جي . حالت اتوماتيک xکولر گازي ال جي . حالت هاي xکولر گازي ال جي . حالت گرمايش xکولر گازي ال جي . حالت پلاسما در xکولر گازي ال جي . حالت هاي مختلف xکولر گازي ال جي . xکولر گازي پرتابل (قابل حمل) 12000 ال جي . xکولر گازي ال جي خريد . xکولر گازي ال جي خوبه يا سامسونگ . xکولر گازي ال جي خوبه . کنترل xکولر گازي ال جي خريد . نمايندگي xکولر گازي ال جي خرم آباد . قيمت xکولر گازي ال جي خانگي . نمايندگي xکولر گازي ال جي خوزستان . خدمات xکولر گازي ال جي . خريد xکولر گازي ال جي از بانه . xکولر گازي ال جي ديوار . xکولر گازي ال جي دوال اينورتر 12000 . xکولر گازي ال جي دوال اينورتر . xکولر گازي ال جي در بانه . نظرات در مورد xکولر گازي ال جي . xکولر گازي ال جي راهنما . xکولر گازي ال جي قيمت روز . نمايندگي xکولر گازي ال جي رشت . نمايندگي xکولر گازي ال جي رباط کريم . xکولر گازي ال جي زنبيل . xکولر گازي ال جي زميني . نمايندگي xکولر گازي ال جي زاهدان . نمايندگي xکولر گازي ال جي در زنجان . نمايندگي xکولر گازي ال جي در زاهدان . جشنواره زمستاني xکولر گازي ال جي . قيمت xکولر گازي زميني ال جي . xکولر گازي ال جي ساخت کدام کشور است . xکولر گازي ال جي سي هزار . xکولر گازي ال جي سرد و گرم . xکولر گازي ال جي سرمايشي و گرمايشي . xکولر گازي ال جي ساخت ترکيه . xکولر گازي ال جي سرمايشي . xکولر گازي ال جي سرد . xکولر گازي ال جي شيراز . xکولر گازي ال جي شيپور . نمايندگي xکولر گازي ال جي شيراز . قيمت xکولر گازي ال جي شرکتي . نمايندگي xکولر گازي ال جي شهريار . نمايندگي xکولر گازي ال جي شهر قدس . نمايندگي xکولر گازي ال جي شرق تهران . شرکت xکولر گازي ال جي . xکولر گازي صنعتي ال جي . ضمانت xکولر گازي ال جي . قيمت xکولر گازي ال جي طرح لبخند . طريقه استفاده از xکولر گازي ال جي . ظرفيت xکولر گازي ال جي . محاسبه ظرفيت xکولر گازي ال جي . xکولر گازي ال جي عکس . عکس xکولرهاي گازي ال جي . دانلود عکس xکولر گازي ال جي . نمايندگي xکولر گازي ال جي غرب تهران . نمايندگي فروش xکولر گازي ال جي غرب تهران . xکولر گازي ال جي فقط سرمايشي . xکولر گازي ال جي فوق کم مصرف . xکولر گازي ال جي فروش . xکولر گازي ال جي فول ديسي اينورتر . xکولر گازي ال جي فايتينگ . قيمت xکولر گازي ال جي فقط سرمايش . xکولر گازي ال جي نمايندگي فروش . قيمت xکولر گازي ال جي فوق کم مصرف . xکولر گازي ال جي نکست فايتينگ 24000 . xکولر گازي ال جي مدل نکست فايتينگ . xکولر گازي ال جي قديمي . xکولر گازي ال جي قيمت نمايندگي . xکولر گازي ال جي قيمت بانه . xکولر گازي ال جي 24000 قيمت . xکولر گازي ال جي 12000 قيمت . xکولر گازي ال جي ????? قيمت . نمايندگي xکولر گازي ال جي قم . xکولر گازي ال جي کم مصرف . xکولر گازي ال جي کم مصرف مدل ارت کول . xکولر گازي ال جي کنترل . xکولر گازي ال جي کرج . xکولر گازي ال جي کم مصرف قيمت . xکولر گازي ال جي کوچک . xکولر گازي ال جي اينورتر کم مصرف مدل ارت کول . xکولر گازي ال جي گلد پنجره اي . xکولر گازي ال جي 30000 گلديران . xکولر گازي ال جي مدل گلد . xکولر گازي ال جي يا گري . xکولر گازي ال جي مدل پلاسما گلد . گرمايش xکولر گازي ال جي . xکولر گازي ال جي ليست قيمت . xکولر گازي ال جي مدل لبخند . قيمت xکولر گازي ال جي لبخند . ليست xکولر گازي ال جي . نمايندگي xکولر گازي ال جي در لاهيجان . ليست xکولرهاي گازي ال جي . سايز لوله xکولر گازي ال جي . xکولر گازي ال جي مدل تايتان . xکولر گازي ال جي مدل s246tq . xکولر گازي ال جي مدل tb307sk1 . xکولر گازي ال جي مدل new titan nb246tq 24000 . xکولر گازي ال جي مدل nf247st3 . xکولر گازي ال جي مدل na248sk3 . xکولر گازي ال جي مدل art cool . xکولر گازي ال جي مدل s246tc . xکولر گازي ال جي مدل nt247sk3 . xکولر گازي ال جي نمايندگي . xکولر گازي ال جي نکست پلاس 2 . xکولر گازي ال جي نکست وان . xکولر گازي ال جي نيو تايتان . xکولر گازي ال جي واي فاي دار . xکولر گازي ال جي اينورتر وي . مقايسه xکولر گازي ال جي و سامسونگ . مقايسه xکولر گازي ال جي و اجنرال . قيمت xکولر گازي ال جي نکست وان 24000 . قيمت xکولر گازي ال جي نکست وان . نمايندگي xکولر گازي ال جي در ورامين . xکولر گازي ال جي 30000 . xکولر گازي ال جي 30 هزار . xکولر گازي ال جي ?? هزار . xکولر گازي ال جي 18 هزار . xکولر گازي ال جي ?? هزار . نمايندگي xکولر گازي ال جي هشتگرد . xکولر گازي ال جي 12 هزار . قيمت xکولر گازي ال جي هوشمند . xکولر هاي گازي ال جي . xکولر گازي ال جي يا اجنرال . xکولر گازي ال جي يا جنرال . نمايندگي xکولر گازي ال جي يزد . xکولر گازي يخچالي ال جي . قيمت xکولر گازي ال جي . xکولر گازي هايسنس يا ال جي . xکولر گازي ال جي 18000 ديجي کالا . xکولر گازي ال جي 18000 اينورتر . xکولر گازي ال جي 13000 . xکولر گازي ال جي 19000 . xکولر گازي ال جي 18000 بانه . xکولر گازي ال جي 2019 . xکولر گازي ال جي 24000 اينورتر . xکولر گازي ال جي 27000 . xکولر گازي ال جي 24 . xکولر گازي ال جي 26000 . xکولر گازي ال جي 24000 تايتان . xکولر گازي ال جي 24000 بانه . xکولر گازي ال جي 24000 گلديران . xکولر گازي 2 پنل ال جي . xکولر گازي ال جي next plus 2 . xکولر گازي 27000 نکست پلاس 2 ال جي مدل np277sk1 . قيمت xکولر گازي ال جي نکست پلاس 2 . xکولر گازي اينورتر ال جي تايتان بيگ 2 مدل tb307sk1 . xکولر گازي ال جي 36000 . xکولر گازي ال جي 32000 . xکولر گازي ال جي 38000 . xکولر گازي ال جي 3000 . xکولر گازي ال جي 30هزار . xکولر گازي ال جي 30000 ديجي کالا . xکولر گازي ال جي 34000 . قيمت xکولر گازي ال جي 32000 . xکولر گازي ال جي 48000 . قيمت xکولر گازي ال جي 48000 . xکولر گازي ال جي 50000 . ابعاد xکولر گازي 50000 ال جي . قيمت xکولر گازي ايستاده سرد و گرم ال جي 50000 . xکولر گازي ال جي 60000 . xکولر گازي ايستاده ال جي 60000 . قيمت xکولر گازي ايستاده ال جي 60000 . قيمت xکولر گازي ال جي 72000 . xکولر گازي ال جي 80000 . قيمت xکولر گازي ايستاده 80000 ال جي . قيمت xکولر گازي ال جي 97 . قيمت xکولر گازي ال جي 98 . قيمت xکولر گازي ال جي 99 . xکولر گازي ال جي مدل 9000 new titan nb096tq .

ادامه مطلب...

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد کولر گازی ال جی نمایندگی - 🆕 Cooler Air.IR (کولرگازي اجنرال | کولرگازی ال جی | کولر گازی الجی در تهران . کرج) بروز رسانی شده 2020/11/30 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند فروشگاه ما با 12 سال تجربه بهترین و ارزانترین راهکار را به شما معرفی می کند.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال 1399

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار ما به طور روزانه از طریق باربری و سواری های حمل بار انجام می شود .


آدرس شما کجاست؟

فروشگاه ما واقع در بانه کردستان می باشد و در شهرهای دیگر به صورت نمایندگی فروش نداریم.


چطور به شما اعتماد کنیم؟

به اطلاع می رساند ما برای جلب اعتماد مشتری ابتدا بار را ارسال و پس از تحویل وجه بار دریافت می شود.


COOLERAIR.IR: کولرگازي اجنرال | کولرگازی ال جی . کولر گازی الجی در تهران . کرج .SCOPSANG.IR