جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر - (4725)(New - 2022)

جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر | لیست قیمت روز و خرید مستقیم ، مناسب تر از نمایندگی شهرستان ها

جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر

بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر - لیست قیمت جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر - نمایندگی جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر - خرید جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر - ارزانترین: جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر - ارسال (جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر | بروز رسانی چهارشنبه, 03 مرداد 1403 ساعت 00:47:25.

 

جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر | کد کالا:  004725

 
x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW و کم مصرف با گرید A+++

x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) با گرید A+++ یکی از بهترین xکولر گازی های موجود در بانه می باشد.x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG)،فین طلایی،برد دی سی اینورتر NEW و... با قیمتی عالی می باشد، در هنگام خرید x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) به این نکات توجه فرمایید همچنین قیمت x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) به روز می باشد و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان فروشگاه xکولر بانه ایرانیان تماس بگیرید .
x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW و کم مصرف با گرید A+++ و برد اینورتر NEW
 xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW و کم مصرف با گرید A+++

 

یکی از پرفروش ترین و متنوع ترین محصولات ال جی COOLERAIR.ir (LG) سیستم های تهویه مطبوع است که با بیش از 12 میلیون دستگاه تولید سالانه و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار برترین سازنده جهانی این محصول در دنیا می باشد. x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف با فناوری و تکنولوژی اسکن کردن هوشمند مکان ، وجود یا عدم وجود استفادەکنندەگان در مکان را شناسایی میکند و بر پایە وجودی ان هوای خنک را منتشر میکند و میزان خنکی را تنظیم میدهداصول استراتژیک ال جی COOLERAIR.ir (LG) در زمینه تولید xکولرهای گازی با تکیه بر عوامل تعیین کننده ای همچون: تکنولوژی برتر، کیفیت تضمین شده،بهینه سازی درجهت کاهش هزینه ها، جهانی بودن و بازاریابی مؤثر و فروش بیشتر می باشند. xکولر گازی کم مصرف ال جی COOLERAIR.ir (LG) یکی از xکولر گازی هایی است که دارای یک سری قابلیت ها می باشد یکی از این امکانات دارای قابلیت دمای سرد و گرم است. با استفاده از این ویژگی گرم و سرد با کیفیت بالا می توانید برای تمام فواصل از این دو قابلیت ویژه استفاده کنید.این xکولر گازی دیواری اینورتر NEW ال جی COOLERAIR.ir (LG) ارزشمند یا بهتر بگوییم xکولر گازی ها در یک واحد به نام ظرفیت مشترک هستند.به این معنا که برای هر متراژی ظرفیت مناسب همان متراژ باید انتخاب شود.در انتخاب ظرفیت xکولر گازی اسپلیت ها موادی دخیل هستند که در هنگام خرید xکولر گازی اینورتر NEW ال جی COOLERAIR.ir (LG) باید در نظر گرفت.متراژ محل مورد نظر ، ارتفاع سقف و تعداد پنجره ها از جمله این موارد است.

 

x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار است که می‌تواند در دو حالت سرمایش و گرمایش استفاده شود. x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف با کمپرسور اینورتر NEW و گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A +++ تا موتور دستگاه بتواند با سرعت متغیر کار کرده و مصرف انرژی برق را تا میزان 73% کاهش دهد، با قدرت پرتاب باد 20 متری در ظرفیت می باشد. در xکولر گازی حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت و با پرتاب باد 20 متر خنک می کند. x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW با استفاده از فیلترهای سه گانه، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را کاملا تصویه می کند این xکولر گازی که از چندین لایه فیلترمی باشد که نوع فیلترهای استفاده شده با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا را از بین می برد و طی مدت 60 دقیقه بطور کامل محیط را بوزدایی نموده و به نوعی هوا را تصفیه می کند و در ضمن اجسام موجود در فضا را نیز استریل می کند تا سلامت شما و عزیزانتان کاملا حفظ گردد. x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) با استفاده از تکنولوژی جدید فن (skew fan) و حداقل لرزش کمپرسور به کمترین سطح صدای دستگاه دست یافته است این قابلیت یکی از دیگر ویژگیهای xکولر گازی بیگ اینورتر NEW مدل 2018 می باشد این xکولر گازی با داشتن رده مصرف انرژی A +++ بسیار کم مصرف بوده و در کشور ما به دلیل بالا بودن نرخ انرژی جزو محبوب‌ترین xکولرهای گازی به شمار می‌رود. xکولرگازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 110 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 80 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 60 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود).x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) بیگ اینورتر NEW دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی سایر قطعات همراه با ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان همراه با ۵ متر لوله رایگان می باشد. حال اگه قصد خرید x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) بانه را دارید می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی xکولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) خود را خریداری کنید.

 

فروشگاه اینترنتی xکولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) خود را خریداری کنید.

 سیستم اینورتر NEW x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG)
 

در x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) کم با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد، کمپرسور روتاری دوباره شروع به کار می‌کند. در این xکولرها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است یا خاموش ،که خوشبختانه این مشکل در xکولر گازی 2018 ال جی COOLERAIR.ir (LG) به خاطر برد اینورتر NEW یا همان دی سی اینورتر NEW رفع شده استکه این برد اجازه خاموش شدن به کمپرسور را نمی دهد و باعث می شود که کمپرسور در همان حالت بدون هیچ مصرف برقی کار کند و نیاز به خاموش شدن xکولر گازی نداشته باشد،این عمل باعث می شود که x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف برق کمتری نسبت به xکولر گازی های دیگر موجود باشد. در جدید ترین مدل x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) 2018 برد اینورتر NEW برق مصرفی را تا 73% کاهش داده که به این نوع xکولر گازی های دی سی اینورتر NEW با مصرف A+++ می گویند.بهتر است شما در هنگام خرید x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن xکولرهای اینورتر NEW شده‌است.

 

خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن xکولرهای اینورتر NEW شده‌است.

 

 خنک کنندگی سریع xکولر گازی اینورتر NEW بانه

 

یکی از خصوصیات این xکولر میتوان به قدرت سردکنندگی سریع ان اشاره کرد پس دیگر نیازی نیست بری خنک کنندگی سریع دمای اتاق مدت ها منتظر ماند. به لطف تکنولوژی فست کول در کمترین زمان ممکن دمای اتاق را به حد دلخواه خود برسانید. این عمل باعث خنک کنندگی سریع و پرتاب باد بیشتری می شود که با استفاده از کمپرسور x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف انجام می گیرد به طوری که کمپرسور در لحظات اول با آخرین توان خود کار کرده تا دمای اتاق به حد معین برسد و بعد از این فرایند xکولر گازی در حالت راحت قرار گرفته و دمای اتاق را به حالت دلخواه شما می رساند ،همچنین این ویژگی هوای خنک تولید شده را به صورت مساوی در داخل اتاق پراکنده می نماید و بهینه فقط در عرض 3 دقیقه همه جا را خنک می کند.لازم به ذکر است که نوع کمپرسور و موتور x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) تاثیر بسزایی در این فرایند دارد که ما برای آسان کاری برای خرید x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) مقالاتی را در قسمت وبلاگ در مورد کمپرسور و گاز مبرد xکولر گازی تهیه نموده ایم.

 

خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) مقالاتی را در قسمت وبلاگ در مورد کمپرسور و گاز مبرد xکولر گازی تهیه نموده ایم.

 ویژگی اسمارت x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG)
 

ویژگی اسمارت اسکن برداری در x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW وی با استفادە از اشعەماورائ بنفش و با ثبت گرمای بدن انسان های حاضر در مکان که امکان تشخیص موقعیت مکانی فرد در محل را دارد هر ۲۰دقیقە یکبار نفرات موجود در محیط را میسنجد و در حالتی کە کسی در مکان موجود نباشد. xکولر گازی ال‌جی کم مصرف به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین باز می‌گردد و بدین صورت از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری به عمل می‌آورد.x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW با کم کردن خنکای باد در هر ۲۰دقیقە یک درجە دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب باد را به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید که با این کار ا این تکنولوژی در مصرف انرژی تا 13 درصد صرفه جویی میشود، که با این کار x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) در رده کم مصرف ترین xکولر گازی های موجود در بازار شده است زیرا به دلیل کمپرسور اینورتر NEW ال جی COOLERAIR.ir (LG) که تا 60% در مصرفه برق صرفه جویی می کند که کلا این xکولر گازی 73% در مصرف برق صرفه جویی می کند.

 

 زیرا به دلیل کمپرسور اینورتر NEW ال جی COLERSARA.IR (LG) که تا 60% در مصرفه برق صرفه جویی می کند که کلا این xکولر گازی 73% در مصرف برق صرفه جویی می کند.

 فیلتر ضد باکتری و تمیز کننده هوا x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG)
 

شمامی توانید با استفاده از این xکولر گازی اینورتر NEW اجنرال که دارای قابلیت فلتیر ضد بلاکتری می باشد. که این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید با با خیال آسوده از این قابلیت استفاده کنید.فیلتر پلاس مستر آیونایزر در xکولرهای 12000 ال‌جی با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه باعث از بین رفتن ذرات ریز معلق در هوا، میکروی و باکتری‌ها و ذرات آلرژی‌زا می‌شود. به علاوه، پرده‌ها و مبلمان منزل را هم یونیزه می‌کند تا در محیطی کاملا سالم و امن تنفس کنید. فیلتر 3M هم به عنوان یک لایه‌ی مکمل در از بین بردن باکتری‌های موجود در فضا عمل می‌کند. همچنین xکولر گازی سرد و گرم ال جی COOLERAIR.ir (LG) دارای قابلیت تمیز کننده خودکار پلاسمستر میباشد.این سیستم باکتری ها و بوهای نامطبوع را از حذف خواهد کرد.همچنین برای حفظ کارایی و بهره وری فیلتر xکولرگازی باید هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما میتوانید برای بالابردن راندمان xکولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر xکولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید xکولر گازی اجنرال به فکر سرویس کردن xکولر گازی باشید.

 

 xکولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر xکولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید xکولر گازی اجنرال به فکر سرویس کردن xکولر گازی باشید.

 

 پرتاب باد تا 20 متر x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG)
 

معمولا فروشندگان xکولر گازی بانه از عددی بر حسب متر استفاده می‌کنند و درست‌اش هم همین است. مثلا گفته می‌شود پرتاب باد این xکولر 10 متر است و آن یکی تا 20 متر پرتاب باد دارد. مسلم است که پرتاب باد بیشتر به معنی بهتر بودن xکولر است. سعی کنید xکولری با حداقل پرتاب باد 10 متر تهیه کنید. برخی از مدل‌های جدید فناوری‌هایی را به کار گرفته‌اند که باد را تنها در جهتی که کاربر نشسته‌است هدایت می‌کند و زمانی که کسی درون اتاق نباشد، قدرت را به حداقل می‌رسانند تا برق کمتری مصرف شود.xکولر گازی اسپیلت ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه، قدرت پرتاب باد تا 20 متر را دارا می باشد.این میزان پرتاب باد فضای بسیار خوب و خنکی را برای کاربر ایجاد میکند.قابل توجه شما مشتریان عزیز کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی و حتی گاز مبرد xکولر گازی بر کم شدن قدرت پرتاب باد xکولر گازی تاثیر دارد پس در بازده ی زمانی مشخص x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) خود را سرویس کنید.همینطور قدرت هوای خروجی این اسپلیت ال جی COOLERAIR.ir (LG) میزان خنک کنندگی فوق العاده بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.داشتن قدرت پرتاب باد بالا و قابلیت هوش مصنوعی و همینطور داشتن ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید xکولر گازی بانه موثر باشد.

 

 

 ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید xکولر گازی بانه موثر باشد.

 

جریان هوای 4 طرفه xکولر گازی اینورتر NEW

 

شبکه های داخل یونیت داخلی x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف باعث می شود که هوای بیرون آمده از پنل به چهار طرف توضیع شده به طوری که به صورت یکسان در فضای مورد نظر را خنک می کند و نیاز نیست برای خنک شدن حتما روبروی xکولر گازی بایستید.وجود کمپرسور با تکنولوژی جدید و همچنین داشتن استاندارد TUF در x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW نظیر منجر به صرفه جویی بسیار عالی در مصرف انرژی و همچنین خنک کنندگی سریع و پرتاب پر قدرت باد در مصافت بیشتر شده است. از BTU در محاسبات هوادهی گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. BTU/H که حرف H آخر مخفف کلمه Hour به معنی ساعت هست در بیان توان سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این xکولر گازی است یعنی BTU توان سرمایشی دارد.

 

سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این xکولر گازی است یعنی BTU توان سرمایشی دارد.

 
فین های طلایی x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) بانه

 

یکی از عواملی که باعث کاهش کارکرد و طول عمر xکولرها میشود زنگ ضدگی و همچنین فرسایش قسمت های مختلف xکولر گازی اینورتر NEW ال جی COOLERAIR.ir (LG) می شود.کمپرسور xکولرهای کم مصرف ال جی COOLERAIR.ir (LG) طوری ساخته شده‌ که می‌تواند در مناطق استوایی و حاره‌ای که گرمای هوا بسیار شدید است کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵ درجه سلسیوس است عملکرد درستی داشته‌باشد. xکولر گازی و اسپلیت اینورتر NEW ال جی COOLERAIR.ir (LG) در قسمت یونیت خارجی دستگاه (کندانسور) با بکارکیری پره (فین) هایی که با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ پوشانیده شده اند، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند و شما می توانید به مدت چندیتن سال از این قابلیت استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت زمان طولانی برای کندانسورخواهد شد.

 

 

شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند و شما می توانید به مدت چندیتن سال از این قابلیت استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی

 گاز خنک کننده R410a xکولر گازی بانه

 

در جدیدترین مدل x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) از گاز R410a استفاده شده است که برای کارایی بیشتر و کارآمد تری طراحی شده اند،از آنجایی که می توان حرارت بیشتری را جذب و رها کند ممپرسور xکولر گازی شما می تواند هوای خنک تری را به فضای داخل اتاق برساند همچنین بروز فرسودگی xکولر گازی به دلیل گرمایشی بیش از حد کاهش می یابد.

بنابراین کمپرسور های قدیمی که در آن گاز R22 به کار رفته است همچنین با فشار بالاتری کار کرده و مقاومت چندانی در مقابل گرمای بیش از حد کمپرسور ندارد، در حالی که برعکس در مدل های جدید x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است که شما مشتریان جهت خرید x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) باید در این مورد خیلی مثمم باشید.

 

xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است که شما مشتریان جهت خرید xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) باید در این مورد خیلی مثمم باشید.

 

حوالت خواب x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) بانه
 

 

در هنگام روشن بودن صدای بسیار کمی از این xکولرها شنیده می‌شود که آن‌ها را برای خواب شبانه ایده‌آل می‌کند.xکولرهای گازی معمولا هوا و هوای سرد و خشک را به اتاق شما می کشد. این هوای سرد می تواند اجزای بدن شما، از جمله پوست، گلو، دهان و بسیاری از نقاط دیگر بدن شما را خشک کند. بسیاری از مشکلات سلامتی وجود دارد که می تواند ناشی از این وضعیت باشد. بعد از خواب در دمای اتاق بسیار سرد، ممکن است گلو درد داشته باشید، حالت خواب عمیق که در x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW به کار رفته با راهکاری هوشمندانه، مکان دلچسبی را برای خواب شبانه‌تان فراهم می‌کند. ا(در مدل های سرد و گرم) با فشردن دکمه sleep بر روی کنترل از راه دور در حالی که دستگاه روی حالت سرد و یا اتوماتیک قرار دارد، دستگاه به طور خودکار دما را (در حالت سرما) در دو ساعت اول در هر ساعت 1 درجه افزایش و (در حالت گرما) 1 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و پس از آن دما به مدت 5 ساعت ثابت باقی می ماند و بعد خاموش می شود. این حالت باعث صرفه جویی در هزینه و احساس خوشایند تری در هنگام شب خواهد شد.مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خابیده اید xکولر به طور خودکار روشن شود.

 

خوشایند تری در هنگام شب خواهد شد.مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خابیده اید xکولر به طور خودکار روشن شود.

 حالت کم صدا x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW

 

xکولری بخرید که صدای کمتری تولید کند. کم‌صداتر بودن باعث می‌شود هنگام مهمانی یا مهم‌تر از آن در حین خواب، محیط آرامی داشته باشید و از از آن آرامش بگیرید. چطور می‌توان فهمید چه xکولری کم‌صداتر است؟این مشخصه تحت عنوان صدای xکولر در واحد دسی بل (db) در کاتالوگ محصول آورده شده است. هر چه که این عدد کمتر باشد میزان صدای کمتری را خواهد داشت. xکولر های گازی ال جی COOLERAIR.ir (LG) اینورتر NEW با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو xکولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. x (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) COOLERAIR.ir (LG) با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

 

 

 xکولر های گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) اینورتر NEW با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو xکولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. xکولر گازی ال جی COLERSARA.IR (LG) با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

 
xکولر گازی بر حسب مساحت

 

یک اتاق 12 تا 15 مترمربع - 9000 هزار بی تی یو
چند اتاقه تا 22 متر مربع -12000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 25تا 35 مترمربع - 18000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 34 تا 75 مترمربع - 24000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 75 تا 100 متر مربع - هزار بی تی یو
فضای بزرگ 100 تا 130 متر مربع - 36000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 130 تا 150 متر مربع - 48000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 150 تا 170 متر مربع -60000 هزار بی تی یو

تلفن های تماس جهت خرید xکولر گازی الجی و اجنرال

09185183650

 تلفن های تماس جهت خرید xکولر گازی الجی و اجنرال
توضیحات ساخت
کشور سازنده : کره
شرکت سازنده : LG
کشور منتاژ کننده : کره
سال ساخت : 2018
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه اینترنتی xکولر بانه ایرانیان
لوازم جانبی
ریموت کنترل :
دفترچه راهنما :
اقلام همراه xکولر گازی : کابل های اتصال،کنترل از راه دور،باطری مخصوص کنترل،دفترچه تلفن،5متر لوله رفت و برگشت
مشخصات کلی
تکنولوژی اینورتر NEW :
رتبه انرژی : A+++
گاز خنک کننده : R410a
میزان سر و صدا : کم
نوع : اسپلیت
نوع آب و هوای سازگار : معتدل
ظرفیت ها
ظرفیت سرمایش (Btu/hr) :
ظرفیت گرمایش (Btu/hr) : :
سایر مشخصات
سرعت فن : 2سرعته
قابلیت اینورتر NEW :
نصب قابل تغییر :
پنل قابل شست و شو :
فیلتر یون بوزدایی بادوام :
نمایشگر دما :
جریان هوا چند طرفه :
شروع به کار مجدد خودکار :
تنظیم خودکار جریان هوا :
قابلیت تنظیم سرعت :
طول سیم : 5 متر
ابعاد و وزن
ابعاد پنل داخلی (میلیمتر)(H/W/D) : 320x998x238
ابعاد پنل خارجی (میلیمتر)(H/W/D) : 650x830x320
وزن پنل داخلی : 28 کیلو گرم
وزن پنل خارجی : 82 کیلوگرم
سایر مشخصات محصول
مشخصات فیلترها : ضد باکتری ،قابل شستشو
حداکثر ظرفیت سرمایشی (Btu/h) :
حداکثر ظرفیت گرمایشی (Btu/h) :
اسکن هوشمند :
حالت خواب عمیق :
سیستم Auto restart :
سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی (energy saving) :
نمایشگر جلوی پنل داخلی :
فیلتر ضد باکتری :
ولتاژ ورودی برق : 40W
تایمر خاموش : بله 24-Hour Timer
فیلتر هوا :
تایمر برنامه :
نوع موتور xکولر گازی : روتاری
موقعیت نصب دستگاه : دیواری
محصولات مرتبط

 


 

کولر گازي الجی COOLERAIR.IR - کاتالوگ (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 24000 . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) ۲۴۰۰۰ . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 38000 . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) ۱۸۰۰۰ . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) ۲۴۰۰۰ اینورتر . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) نکست پلاس . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) در بانه . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) دوال اینورتر . کنترل (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) دیجی کالا . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 24000 دیجی کالا . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) دوال اینورتر 30000 . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) ۲۴۰۰۰ گلدیران . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) ۲۴۰۰۰ دیجی کالا . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 24000 . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) اینورتر 24000 در بانه . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 36000 . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 32000 . کولر ال جی تایتان . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) ۱۸۰۰۰ اینورتر . قیمت کولر گازی سامسونگ ۱۸۰۰۰ . قیمت اسپلیت ال جی ۱۸۰۰۰ . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) مدل nb186tq . قیمت کولر گازی پنجره ای ال جی ۱۸۰۰۰ . قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 24000 پنجره ای . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) نکست پلاس 27000 . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) نکست پلاس 30000 . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) نکست پلاس 27000 . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) نکست پلاس 18000 . قیمت نکست پلاس 2 (27000) . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) نکست پلاس 9000 . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) نکست پلاس در بانه . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 30000 اینورتر . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) ksh3077rq1 . قیمت کولر گازی سامسونگ دیجی کالا . قیمت کولر گازی گری 30000 دیجی کالا . كولر گازي پرتابل ديجي كالا . راهنمای ریموت کنترل (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) اینورتر . خرید کنترل (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) . راهنمای کنترل اسپیلت ال جی اینورتر . برنامه کنترل (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) . راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی . قیمت ریموت کنترل (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) . قیمت کنترل (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) اینورتر . راهنمای ریموت کنترل کولر گازی گری (gree) . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) دوال اینورتر 24000 . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) دوال اینورتر 12000 . قیمت کولر گازی دوال اینورتر ال جی 24000 . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) dual inverter . قیمت اسپلیت ال جی دوال اینورتر . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) دوال اینورتر 18000 . قیمت کولر گازی دوال اینورتر ال جی . کولر گازی اسمارت اینورتر ال جی . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) dc inverter . کولر گازی پرتابل ال جی . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) تایتان 24000 . قیمت کولر گازی nt247sk3 . دیجی کالا کولر گازی گری . قیمت کولر پنجره ای ال جی 18000 . کولر پنجره ای ال جی gold . قیمت کولر گازی پنجره ای ال جی دست دوم . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 19000 . کولر پنجره ای ال جی 24000 . قیمت کولر گازی پنجره ای 19000 . کنترل کولر پنجره ای ال جی . قیمت کولر گازی پنجره ای تراست 24000 . قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ ال جی . قیمت کولر گازی در بانه . قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ ریوکو . قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ جنرال . قیمت کولر گازی دیجی کالا . قیمت کولر گازی اجنرال . قیمت کولر گازی اینورتر ال جی ۱۸۰۰۰ . لیست قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) در سال 1398 (2019) . قیمت کولر گازی 24000 سامسونگ . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 24000 دیجی کالا . کولر گازی پنجره ای ال جی 24000 . قیمت کولر پنجره ای ال جی 24000 . کولر گازی پنجره ای قیمت . قیمت کولر گازی پنجره ای هایسنس . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) نیو تایتان 24000 . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) تایتان 24000 . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 48000 . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 9000 سرد و گرم . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 30000 . قیمت کولر گازی سامسونگ 18000 . قیمت کولر گازی سامسونگ 24000 در بانه . قیمت کولر گازی سامسونگ اینورتر . قیمت کولر گازی سامسونگ 30000 اینورتر . قیمت کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 . کولر گازی سامسونگ 12000 . قیمت کولر گازی سامسونگ 32000 . قیمت قطعات (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 27000 . قیمت فن (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) بدون گارانتی . قیمت کولر گازی 36000 ال جی . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) اصفهان . مشاوره خرید (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) . خرید (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) 24000 . lg next plus 2 . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) مدل np277sk1 . قیمت کولر نکست پلاس 2 . قیمت np277sk1 . کولر گازي ال جي مدل next plus ii np187sk1 . قیمت کولر گازی نکست پلاس 2 . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) ۲۴۰۰۰ . قیمت کولر گازی np277sk1 . کولر گازی ۲۷۰۰۰ ال جی . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) نکست پلاس 24000 . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) مدل bv246stq . قیمت اسپلیت اینورتر نکست پلاس ال جی . کولر گازی lg inverter v . قیمت (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) np277sk1 . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) قیمت . (کولر گازی ال جی - لیست قیمت کولرگازی اجنرال) ۳۰۰۰۰ .

 


کاتالوگ کولر گازی ال جی × کولر گازی ال جی 24000 × قیمت کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ × قیمت کولر گازی ال جی 38000 × قیمت کولر گازی ال جی ۱۸۰۰۰ × قیمت کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ اینورتر × کولر گازی ال جی نکست پلاس × قیمت کولر گازی ال جی در بانه × کولر گازی ال جی دوال اینورتر × کنترل کولر گازی ال جی × قیمت کولر گازی ال جی دیجی کالا × کولر گازی ال جی 24000 دیجی کالا × کولر گازی ال جی دوال اینورتر 30000 × قیمت کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ گلدیران × قیمت کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ دیجی کالا × قیمت کولر گازی ال جی 24000 × قیمت کولر گازی ال جی اینورتر 24000 در بانه × قیمت کولر گازی ال جی 36000 × قیمت کولر گازی ال جی 32000 × کولر ال جی تایتان × قیمت کولر گازی ال جی ۱۸۰۰۰ اینورتر × قیمت کولر گازی سامسونگ ۱۸۰۰۰ × قیمت اسپلیت ال جی ۱۸۰۰۰ × کولر گازی ال جی مدل nb186tq × قیمت کولر گازی پنجره ای ال جی ۱۸۰۰۰ × قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ × قیمت کولر گازی ال جی 24000 پنجره ای × کولر گازی ال جی نکست پلاس 27000 × کولر گازی ال جی نکست پلاس 30000 × قیمت کولر گازی ال جی نکست پلاس 27000 × کولر گازی ال جی نکست پلاس 18000 × قیمت نکست پلاس 2 (27000) × قیمت کولر گازی ال جی نکست پلاس 9000 × قیمت کولر گازی ال جی نکست پلاس در بانه × قیمت کولر گازی ال جی 30000 اینورتر × قیمت کولر گازی ال جی ksh3077rq1 × قیمت کولر گازی سامسونگ دیجی کالا × قیمت کولر گازی گری 30000 دیجی کالا × كولر گازي پرتابل ديجي كالا × راهنمای ریموت کنترل کولر گازی ال جی اینورتر × خرید کنترل کولر گازی ال جی × راهنمای کنترل اسپیلت ال جی اینورتر × برنامه کنترل کولر گازی ال جی × راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی × قیمت ریموت کنترل کولر گازی ال جی × قیمت کنترل کولر گازی ال جی اینورتر × راهنمای ریموت کنترل کولر گازی گری (gree) × کولر گازی ال جی دوال اینورتر 24000 × کولر گازی ال جی دوال اینورتر 12000 × قیمت کولر گازی دوال اینورتر ال جی 24000 × قیمت کولر گازی ال جی dual inverter × قیمت اسپلیت ال جی دوال اینورتر × کولر گازی ال جی دوال اینورتر 18000 × قیمت کولر گازی دوال اینورتر ال جی × کولر گازی اسمارت اینورتر ال جی × کولر گازی ال جی dc inverter × کولر گازی پرتابل ال جی × قیمت کولر گازی ال جی تایتان 24000 × قیمت کولر گازی nt247sk3 × دیجی کالا کولر گازی گری × قیمت کولر پنجره ای ال جی 18000 × کولر پنجره ای ال جی gold × قیمت کولر گازی پنجره ای ال جی دست دوم × قیمت کولر گازی ال جی 19000 × کولر پنجره ای ال جی 24000 × قیمت کولر گازی پنجره ای 19000 × کنترل کولر پنجره ای ال جی × قیمت کولر گازی پنجره ای تراست 24000 × قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ ال جی × قیمت کولر گازی در بانه × قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ ریوکو × قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ جنرال × قیمت کولر گازی دیجی کالا × قیمت کولر گازی اجنرال × قیمت کولر گازی اینورتر ال جی ۱۸۰۰۰ × لیست قیمت کولر گازی ال جی در سال 1398 (2019) × قیمت کولر گازی 24000 سامسونگ × قیمت کولر گازی ال جی 24000 دیجی کالا × کولر گازی پنجره ای ال جی 24000 × قیمت کولر پنجره ای ال جی 24000 × کولر گازی پنجره ای قیمت × قیمت کولر گازی پنجره ای هایسنس × کولر گازی ال جی نیو تایتان 24000 × کولر گازی ال جی تایتان 24000 × قیمت کولر گازی ال جی 48000 × کولر گازی ال جی 9000 سرد و گرم × قیمت کولر گازی ال جی 30000 × قیمت کولر گازی سامسونگ 18000 × قیمت کولر گازی سامسونگ 24000 در بانه × قیمت کولر گازی سامسونگ اینورتر × قیمت کولر گازی سامسونگ 30000 اینورتر × قیمت کولر گازی سامسونگ اینورتر 12000 × کولر گازی سامسونگ 12000 × قیمت کولر گازی سامسونگ 32000 × قیمت قطعات کولر گازی ال جی × قیمت کولر گازی ال جی 27000 × قیمت فن کولر گازی ال جی × قیمت کولر گازی ال جی بدون گارانتی × قیمت کولر گازی 36000 ال جی × کولر گازی ال جی اصفهان × مشاوره خرید کولر گازی ال جی × خرید کولر گازی ال جی 24000 × lg next plus 2 × قیمت کولر گازی ال جی مدل np277sk1 × قیمت کولر نکست پلاس 2 × قیمت np277sk1 × کولر گازي ال جي مدل next plus ii np187sk1 × قیمت کولر گازی نکست پلاس 2 × کولر گازی ال جی ۲۴۰۰۰ × قیمت کولر گازی np277sk1 × کولر گازی ۲۷۰۰۰ ال جی × قیمت کولر گازی ال جی نکست پلاس 24000 × قیمت کولر گازی ال جی مدل bv246stq × قیمت اسپلیت اینورتر نکست پلاس ال جی × کولر گازی lg inverter v × قیمت کولر گازی ال جی np277sk1 × کولر گازی ال جی قیمت × کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰ ×

ادامه مطلب...

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر | بروز رسانی چهارشنبه, 03 مرداد 1403 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند فروشگاه ما با 12 سال تجربه بهترین و ارزانترین راهکار را به شما معرفی می کند.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۱

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار ما به طور روزانه از طریق باربری و سواری های حمل بار انجام می شود .


آدرس شما کجاست؟

فروشگاه ما واقع در بانه کردستان می باشد و در شهرهای دیگر به صورت نمایندگی فروش نداریم.


چطور به شما اعتماد کنیم؟

به اطلاع می رساند ما برای جلب اعتماد مشتری ابتدا بار را ارسال و پس از تحویل وجه بار دریافت می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " جدیدترین, کولر گازی ال جی dc inverter - Coolerair.ir | کولر ایر " .

 

 

 


( Coolerair.ir | کولر ایر ) کولرگازي اجنرال | کولرگازی ال جی . کولر گازی الجی در تهران . کرج .SCOPSANG.IR